Girl Stuff: Cute Coloring Book for Adults & Teens, Bold and Easy, Simple and Big Design for Relaxation Featuring Adorable Things
| Country | USA |
| Brand | upHere |
| Manufacturer | upHere |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | FH14-12V US |
| Model | FH14-12V US |
| Color | Support M/B 12V RGB |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |