Eudora Harmony Bola Tree of Life 18mm Pendant Necklace Jewelry Set 30‘’ Blue Chime Ball
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | EUDORA |
| Color | Pink |
| Department | womens |
| EAN | 0710874277261 |
| Label | Eudora Harmony Bola |
| Manufacturer | Eudora Harmony Bola |
| Model | HA010-18mm |
| MPN | HA010-18mm |
| PartNumber | HA010-18mm |
| Publisher | Eudora Harmony Bola |
| Studio | Eudora Harmony Bola |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |