Eudora Harmony Bola 20mm New 36 Colors Inner Ball Musical Chime Angel Caller Bell rose gold
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | Eudora Harmony Bola |
| Color | Navy 18mm |
| Department | womens |
| EAN | 0710874277308 |
| Label | EUDORA |
| Manufacturer | EUDORA |
| Model | HA014-18mm |
| MPN | HA014-18mm |
| PartNumber | HA014-18mm |
| Publisher | EUDORA |
| Studio | EUDORA |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |