Lavender Essential Oil 4 oz 100% Pure Natural OrganicTherapeutic Undiluted Steam Distilled Top Grade A For Baby Hair Bath Candle Perfume Sleep Lavender oil By Organic Pure Oil
| Country | USA |
| Binding | Misc. |
| Brand | organic pure oil |
| EAN | 0731525205549 |
| IsAdultProduct | |
| Label | Organic Pure Oil |
| Manufacturer | Organic Pure Oil |
| Model | Grapefruit 4 oz |
| MPN | Grapefruit Essential Oil 4 oz |
| PartNumber | Grapefruit Essential Oil 4 oz |
| Publisher | Organic Pure Oil |
| Studio | Organic Pure Oil |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |