Grapefruit Essential Oil Organic 4 oz 100% Pure Therapeutic Undiluted Steam Distilled Top Grade A for hair skin and perfume By Organic Pure Oils
| Country | USA |
| Binding | Misc. |
| Brand | organic pure oil |
| EAN | 0731525205556 |
| IsAdultProduct | |
| Label | Organic Pure Oil |
| Manufacturer | Organic Pure Oil |
| Model | Lavender Oil 4 oz |
| MPN | Lavender Essential Oil 4oz |
| PartNumber | Lavender Essential Oil 4oz |
| Publisher | Organic Pure Oil |
| Studio | Organic Pure Oil |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |