Harley-Davidson 1 in. Adjustable Ribbon Pet Collar - Large 26 in. H6971HHLG26
Product ID: B075PGCQTC Condition: New
Sold Out
Product Description
  • Harley-Davidson 1 in. Ribbon Pet Collar
  • Features ribbon overlay on sturdy nylon
  • For large size dogs, 18" - 26"
  • Adjustable for a custom fit, comfortable for your dog to wear all day long
  • Matching leash is also available
Harley-Davidson Ribbon Pet Collar, H6471HHLG26. Size: 1" wide and 26" long. For Large size dogs, 18" - 26". Adjustable for a custom fit, comfortable for your dog to wear all day long. Features ribbon overlay on sturdy nylon. For that Harley dog that deserves the best! Matching leash is also available.
Technical Specifications
Country
USA
Brand
Harley-Davidson
Manufacturer
Coastal Pet Products
Binding
Misc.
PartNumber
H6971HHLG26
Model
H6971HHLG26
Color
Gray
Size
26"