Harley-Davidson 5/8in Adjustable Ribbon Pet Collar - SM & MD 18 in. H6471HHLG18
Product ID: B075PG95PT Condition: New
Sold Out
Product Description
Harley-Davidson Ribbon Pet Collar, H6471HHLG18. Size: 5/8" wide and 18" long. For Small and Medium size dogs, 12" - 18". Adjustable for a custom fit, comfortable for your dog to wear all day long. Features ribbon overlay on sturdy nylon. For that Harley dog that deserves the best! Matching leash is also available.