NC Star CV3DIS2947G-26 Vism Discreet Carbine Case, 26" L x 13", Green
Product ID: B01NBQ9USL Condition: New
Sold Out
Buy in USA
Product Description
  • Package length: 11.684 cm
  • Package width: 35.052 cm
  • Package height: 67.818 cm
  • Product Type: SPORTING GOODS
VISM discreet Carbine case 26"l x 13"H green features:- this Carbine case will fit an AR-15/M4 Carbine with a 16" barrel, with the Carbine broken down into the separate upper & lower Receivers.- fully padded Carbine case to protect your rifle and gear.-