NC Star CV3DIS2947U-26 Vism Discreet Carbine Case, 26" L x 13", Gray
Product ID: B01N2ZO5FS Condition: New
Sold Out
Product Description
  • This carbine case will fit an AR-15/M4 carbine with a 16 inch barrel, with the carbine broken down into the separate upper & lower receivers
  • Fully padded carbine case to protect your rifle and gear
  • Lockable heavy duty zipper for the main compartment, lock not included
VISM discreet Carbine case 26"l x 13"H Urban gray features:- this Carbine case will fit an AR-15/M4 Carbine with a 16" barrel, with the Carbine broken down into the separate upper & lower Receivers.- fully padded Carbine case to protect your rifle and G