Par 20 3 Pack FL25 35PAR20/FL 35 Watt Halogen Spot Light Bulb Replacement 120V 130V Base Flood Beam Lighting Range Hood Oven PAR20 Reflector Excel Bulbs DL Kitchen Bathroom Ceiling Can Lamp 35W E26 3P
Product Description
- EXTRA LONG LIFETIME - High Output 50W Premium Tungsten Halogen Filaments - Easily Replaces 75W Bulbs And Save Big On Power Cost
- Fully Dimmable And Instant Light Up - IR UV Free For Peace Of Mind For You And Your Family
✓ Frustration free packaging that is environmentally friendly
✓ Fully dimmable and works with any dimmer
✓ Mercury IR free
For the utmost peace of mind and longer-lasting light bulbs - think 12Vmonster and choose the 12Vmonster 35W PAR20 now!