Tuningpros LEDDL-31M-W6 Dome Light LED Light Bulbs Festoom 31mm, 6 LED White 2-pc Set
Product ID: B00DBEO008 Condition: New
Sold Out
Product Description
  • One pair of (set of 2) Dome Light Festoom 31mm LED Light Bulbs ; Color: White
  • 100% brand new long-lasting LED; For DC 12 volts only
Spec & Features:
  • One Pair of (Set of 2) Dome Light Festoom 31mm LED Light Bulbs
  • Type & Color : 6 LED White
  • 100% Brand New Item
  • Current Draw (approx 180mA) Low Heat Generation and Low Power Consumption
  • The Bulb Color is Transparent Clear When Off and show White Color When Turn On
Cross Reference-- 31mm / 1.25 inch Replace 1031 3022 3021 3175 3423 3425 293 DE3022 DE3021 DE3175 DE3423 DE3425 1w 5w DE --30mm, 31mm, 32 mm (For Reference Only)