nuLOOM RZBD04A Traditional Waterfall Vintage Abstract Area Rug, 6' 7" x 9', Blue
| Country | USA |
| Binding | Kitchen |
| Brand | nuLOOM |
| Color | Blue |
| EAN | 0841388170226 |
| Label | nuLOOM |
| Manufacturer | nuLOOM |
| Model | RZBD04A |
| MPN | RZBD04A |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | RZBD04A |
| Publisher | nuLOOM |
| Size | 2' 8" x 8' |
| Studio | nuLOOM |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |