EUDORA Harmony Bola 20mm New 36 Colors Inner Ball Musical Chime Angel Chime Caller Bell dodger blue
| Country | USA |
| Binding | Jewelry |
| Brand | EUDORA |
| Color | Lavender |
| Department | womens |
| EAN | 0710874277117 |
| Label | Eudora Harmony Bola |
| Manufacturer | Eudora Harmony Bola |
| Model | HA024-16mm |
| MPN | HA024-16mm |
| PartNumber | HA024-16mm |
| Publisher | Eudora Harmony Bola |
| Studio | Eudora Harmony Bola |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |